Uz augšu

Tumšas lūpas!!! Esmu iemīlējusies tumšā lūpu krāsā. Tik daudz dažādu toņu variācijas – ķiršu, plūmju, vīna sarkans, bordo un tumši brūns. Tumšajā lūpu krāsā ir kaut kas mistisks, kaut kas dziļš un noslēpumains. Kā izveidot šo make up soli pa solim:

1. Krāsojot tumšas acis un tumšas lūpas, ļoti svarīgi, lai sejas ādas tonis būtu perfekti izlīdzināts, pretējā gadījumā izcelsies visi ādas defekti – tumšie loki, pumpiņas u.c.. Lai nomaskētu tumšos lokus un paspilgtinātu acu grimu, iesaku izmantot konsīleri. Es izvēlos Maybelline Dream Lumi Touch Concealer. Man patīk šī konsīlera vieglā un krēmīgā tekstūra. Lai panāktu vēlamo efektu, izvēlies konsīleri, kas ir toni gaišāks par sejas toni;

2. Pie tumša make up pārējo seju saglabā gaišu, minimāli izceļot vaigu kaulus un uzacis. Es izvēlos tumšas krāsas pūderi, ar kura palīdzību viegli ietonēju vaigu kaulus, pieres un zoda līniju;

3. Acis krāso līdzīgā tonī kā lūpas. Ja sejas āda ir matēta, iesaku pamēģināt krēmveida ēnas, kas saskan ar krēmīgo lūpu tekstūru. Vispirms noklāj visu kustīgo plakstiņu ar Maybelline Color Tatto krēmveida acu ēnām Pomegranate Punk. Krēmveida ēnas visvieglāk uzklāt ar rokām vai sintētiska materiāla otu. Izpludini ēnu kontūras ar acu ēnām līdzīgā tonī, piemēram, Maybelline Diamond Glow 02 Coral Drama.

4. Lūpas krāso ar lūpu otu, jo tādā veidā ir iespējams iegūt perfektu līniju. Lai lūpu kontūra dienas laikā neizplūst, iesaku izmantot lūpu zīmuli, kas ir tādā pašā tonī kā lūpu krāsa vai mazliet tumšāka. Manas favorīt tumšās lūpu krāsas ir Make Up For Ever Rouge Artist Intense 48, YSL Rouge Pur Couture The Mats 205, 206 un MAC The Matte Lip ir visu laiku labākās lūpu krāsas!