Uz augšu

Dienas un vakara make up ar Maybelline New York produktiem.

Sievietēm ir lieliska iespēja katru dienu izskatīties citādāk. Tāpat kā katru dienu mēs mainām apģērbu, tā līdzīgi mēs varam eksperimentēt ar make up.

Dienas grimam piestāvēs viegls make up. Pamēģini akcentēt acis ar acu laineri. Es izmantoju MNY Eyestudio Master Precise acu laineri, Colossal GO Extreme skropstu tušu un Color Whisper lūpu krāsu. Atceries, ka lūpu krāsu var pieskaņot dabiskajam lūpu krāsas tonim, iegūstot naturālu efektu vai izvēlēties toni, kas izcels acu krāsu, kā arī pieskaņot lūpu krāsas toni apģērbam, kas papildinās Tavu tēlu.

Vakara make up var būt kā galvenā rota Tavā koptēlā, tāpēc svarīgi grimu saskaņot ne tikai ar savu personību, bet arī ar tēlu. Mans mīļākais vakara make up ir smoky eyes. Tas izskatīsies seksīgi un piestāvēs jebkurai sievietei. Smoky eyes galvenais nosacījums ir tumšas, izpludinātas ēnas un daudz skropstu tušas. Lūpas krāso neitrālā tonī, lai viss akcents ir uz acīm! Kā arī, krāsojot tumšas acis, ļoti svarīgs ir perfekts sejas ādas tonis un ļoti akurāti ir jānomaskē visi ādas defekti, it īpaši tumšie loki zem acīm. Es iesaku pamēģināt MNY Superstay Better Skin tonālo krēmu un korektoru.