Uz augšu

Par mani

Labdien, mans vārds ir Dita Grauda. Esmu make up māksliniece un Lancome oficiālā grima pārstāve Baltijas valstīs.

Ar make up esmu pazīstama kopš 2007. gada, kad mācījos Starptautiskajā Grima mākslas skolā. 2009. gadā mācījos un strādāju Make Up For Ever salonā Poetica. 2010. gadā biju zīmolu Bourjois un Rimmel make up māksliniece un konsultante. No 2011. gada līdz 2017. gadam biju Maybelline grima pārstāve Latvijā un no 2017. gada esmu franču zīmola Lancome oficiālā grima pārstāve Baltijas valstīs.

Visu šo gadu laikā esmu iepazinusies un strādājusi ar Latvijā labākajiem stilistiem, fotogrāfiem, žurnāliem un dažādiem ar make up, modes un radošo industriju pārstāvjiem. Vieni no zināmākajiem ir:

Stilisti – Anita Altmane, Dace Krieviņa-Bahmane, Grēta Gorjučko, Ieva Ivanova, Indra Salcēviča, Iveta Vecmane, Juliya Verbickaya, Olga Kolotova, Līga Banga, Santa Pīlēna, Žanna Dubska.

Fotogrāfi – Adrejs Ņikiforovs, Aiga Rēdmane, Aiga Ozo, Aleksejs Belokopitovs, Andrejs Zavadskis, Artūrs Kondrāts, Indrek Arula, Jānis Deinats, Jānis Lācis, Jūlija Prohorenkova, Karlīna Vītoliņa, Kaspars Garda, Kaspars Rocis, Katryne De Rycke, Kristīne Krauze Slucka, Liene Pētesone, Linda Brīnums, Māris Ločmelis, Mārtiņš Cīrulis, Mārtiņš Otto, Mārtiņš Plūme, Natalie Berezina, Nils Vilnis, Oļegs Zernovs, Olga Jakovļeva, Oskars Ludvigs, Polina Viljun, Renārs Koris, Ričards Briška, Sergejs Skripa, Tatayana Vlasova, Toms Norde, Valts Kleins, Vika Anisko.

Žurnāli – Cosmopolitan, Klubs, L’Officiel, Lilit, OK!, Pastaiga, Playboy, Santa, Sestdiena, Shape, Sīrups, UNA, Veselība.

Esmu strādājusi ar Latvijā pazīstamiem dizaineriem – Amoralle, Artis Štamgūts, Baiba Ladiga, Ilze Sildare, Vaide, QooQoo u.c., kā arī veidojusi make up dažādiem stila un video projektiem kopā ar tādiem māksliniekiem, uzņēmumiem un zīmoliem kā Alfa, Drogas, Gatis Irbe, Galerija Centrs, Galerija Rīga, Ievas Pārvērtības, Kinomānija, Madara Cosmetics, Magnum, Markus Riva, Origo, RFW, Rīga Plaza, Spice, Zelta Zivtiņa u.c.

Make up ir mana lielākā iedvesma. Katru dienu ceļos ar prieku un sajūsmu izmēģināt jaunus make up produktus, dažādas make up tehnikas un satikt cilvēkus, ar kuriem es varu dalīties savā make up mīlestībā. Kad 2014. gadā mācījos Riga Fashion and Photo school pie Olgas Kolotovas par stilisti, es sapratu, lai izveidotu stilīgu, pārdomātu un gaumīgu koptēlu, svarīgs ir ne tikai make up, bet arī matu sakārtojums un apģērbs, tāpēc šajā mājas lapā vēlos dalīties ar saviem make up darbiem, kā arī iedvesmot izvēlēties dažādus make up un apģērbu stilus, sekot līdzi make up tendencēm un kopā priecāties, izbaudīt ceļojumu skaistuma pasaulē!

Ar mīlestību,

Dita Grauda.