Uz augšu

Meistarklase

Es ticu, ka skaistākais make up ir smaids, kuru rotā lūpu krāsa! Ja vēlies atrast sev piemērotu lūpu krāsu, uzzināt visu par make up produktiem, otām, kā arī iemācīties dažādas make up tehnikas, piesakies individuālai make up apmācībai, grupu nodarbībām vai iepriecini kādu ar Make up ABC dāvanu karti. Lai pieteiktos, aizpildi anketu un es ar Tevi sazināšos tuvākajā laikā!

Piesakies

Individuālā make up apmācībā mēs piemeklēsim Tev atbilstošus produktus, otas un tehnikas. Apskatīsim dažādus make up stilus, kas Tev vislabāk piestāv. Apmācība ilgst 3h un maksā 100 EUR (+PVN).
Vai Tev kādreiz ir radies apjukums, ieeejot kosmētikas veikalā? Neziņa par to, kādu tonālo krēmu izvēlēties, kādas acu ēnas piestāv un kurš ir Tavs lūpu krāsas tonis? Make up apmācībā “Kādiem make up produktiem jābūt kosmētikas somiņā” Tu uzzināsi visu par sejas, acu un lūpu make up produktiem, kā tos izvēlēties un pareizi lietot! Pirmā nodarbība 21. maijā. Piesakies rīta 10:00 – 13:00 vai vakara grupā no 17:00 – 20:00.  Dalības maksa 50 EUR (+PVN). Nāc viena vai kopā ar draudzeni un papildini savu make up somiņu ar noderīgiem padomiem!
Iepriecini kādu sev mīļu sievieti ar Make up ABC dāvanu karti. Ir iespēja izvēlēties individuālu vai grupu make up apmācību. Dāvanu karte pieejama gan drukātā, gan elektroniskā veidā.